Wczytuję dane...
Płatność i dostawa

Wysyłka:

Wszystkie zamówione towary wysyłamy na koszt klienta za pośrednictwem:

DHL   oraz UPS 

Wybór formy wysyłki należy do klienta sklepu. Wszystkie przesyłki pocztowe realizujemy jako WARTOŚCOWE.

 

Koszty wysyłki wynoszą:


PRZESYŁKA KURIERSKA:

- 18,50zł dla przesyłek kurierskich DHL do 30kg (płatność z góry na konto), 
- 26,50zł dla przesyłek kurierskich DHL do 30kg (płatność przy odbiorze - pobranie),

- 18,50zł dla przesyłek kurierskich UPS do 30kg (płatność z góry na konto), 
- 26,50zł dla przesyłek kurierskich UPS do 30kg (płatność przy odbiorze - pobranie),

Za towary AGD i RTV o dużych gabarytach, takiego rodzaju jak pralki, zmywarki, chłodziarki, oraz telewizory powyżej 42'' , przy wysyłce kurierem doliczana jest opłata paletowa w wysokości 65 zł.

Każdy zamówiony towar można odebrać również osobiście w naszej siedzibie bez dodatkowych kosztów (płatność z góry na konto)
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00 w soboty: 9:00-13:00

 ******************************************************************************************

Płatność i Realizacja:

  • W sklepie pixel1.pl istnieje możliwość płatności w następujący sposób:
    • Przelew na konto bankowe Sprzedającego - przelewając pieniądze bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Korzystając z tej formy płatności Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty Klienta.
    • Płatność za pobraniem - wybierając tą metodę Kupujący obciążany jest dodatkowo zryczałtowanym kosztem pobrania w zależności od sposobu wysyłki. Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zawarciu umowy.
  • Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu środków na konto Sprzedającego (w przypadku płatności przelewem na konto Sprzedającego).
  • Realizacja zamówienia Konsumenta płatnego za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówienia płatnego przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Konsumenta na koncie Sprzedającego, co powinno nastąpić w rozsądnym terminie 3 dni od złożenia zamówienia, chyba że Konsument nie był w stanie spełnić świadczenia z nie swojej winy i poinformował o tym Sprzedającego. Zastrzegamy sobie jednak możliwość anulowania zamówienia jeśli płatność nie zostanie zrealizowana w ciągu 7 dni. Konsument otrzyma informację o anulowaniu zamówienia. 

  • Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty transportu. W przypadku płatności za pobraniem do ceny końcowej doliczane jest 8zł kosztów manipulacyjnych.
  • Po odebraniu paczki kurierskiej oraz opłaceniu ewentualnego pobrania prosimy bezwzględnie w obecności kuriera sprawdzić stan sprzętu. Jeżeli paczka ma widoczne uszkodzenia tym bardziej prosimy ją otworzyć, kurier ma obowiązek zaczekać. W razie ewidentnych uszkodzeń powstałych w trakcie transportu reklamacje będą uwzględniane tylko w przypadku spisania z kurierem protokołu szkody.

  • Dane adresowe i rachunku bankowego :

Firma Elektroniczna PIXEL

ul. Konińska 19

62-820 Stawiszyn              

tel. (62) 752-83-37  e-mail : fe.pixel@wp.pl

Bank PKO BP S.A. Inteligo

Numer rachunku:  50 1020 5558 1111 1101 8880 0030